son haberler

Yıldıran, “Her Maçımız Final”

Yayınlanma Tarihi: 23 Ocak 2020 okunma

Yıldıran, “Her Maçımız Final”
Spor
0

Geçtiğimiz hafta ikinci devrenin ilk karşılaşmasında Altınordu Belediyespor’u mağlup ederek uzun süreden sonra hanesine 3 puan yazdıran Ünye 1957 Spor deplasmanda karşılaşacağı Bulancak maçının hazırlıklarını sürdürüyor.

“Her Maçımız Final”

Ligdeki kötü gidişine dur demek isteyen yeşil beyazlılar Ünye İlçe Şehir Stadı’nda çalışmalarını sürdürdü. Yönetimin de yakından takip ettiği hazırlıklar devam ederken Ünye 1957 Spor Kulüp Başkanı Ahmet Yıldıran yaptığı açıklamada, “Takım ve yönetim olarak şehrin beklentisine cevap verdiğimizi düşünüyorum. Ama bu bizim için yeterli değil. Önümüzde 12 maçımız var, bunun en az 7 tanesini final maçı gibi görüyoruz ve almamız gerekiyor. Ama takım ve şehir için bu 3 maçı yüzde 100 almamız gerekiyor. Bunların bir tanesini aldık, ikincisi Bulancak. Bunu da alırsak sahamızda oynayacağımız Osmancık maçı taraftar ve kulüp açısından çok hareketli geçer. İnşallah Bulancak’tan güzel bir sonuçla döneceğiz” dedi.

“İyi Bir Ekip Kurduğumuza İnanıyorum”

İkinci yarıdan kısa bir süre önce oluşturulan yönetim ile ligde kalma mücadesi veren Ünye 1957 Spor’un zorlu bir süreç içerisinde olduğunu dile getiren Başkan Yıldıran, “ligin ilk maçları her zaman zordur. Bir de yani kurulan bir takımın oyuncu profili uyum sağlama anlamında çok başarılı olamayabiliyor. Bizim şuanda 12 kişilik bir oyuncu gurubumuz var. Nokta atışı dediğimiz transfer yapıp, iyi bir ekip kurduğumuza inanıyorum. Bir iki eksiğimiz var. Onu da teknik heyetin raporu doğrultusunda bir iki oyuncu ile görüşüyoruz. Kaymakamımız, Belediye Başkanımız, Büyükşehir Başkanvekilimiz Adem Atik’e, siyasi partilerimize, İkinci devrenin ilk maçında bizi yalnız bırakmayan taraftarlarımıza canı gönülden teşekkür ediyorum” diye konuştu.

“Taraftara Bulancak Çağrısı”

Başkan Yıldıran ayrıca deplasmanda oynanacak olan karşılaşma ile ilgili “Orduspor karşılaşmasında Burakcan kardeşimiz kırmızı kart gördü. Bulancak maçında bir eksik oldu. Taraftarımız da Bulancak’a gelmek isteyebiliriler. Bulancak atmosferi biraz germek isteyebilir Ünye’den giden taraftarımız asla bunlara fırsat vermesinler. Sakin bir şekilde izlesinler, takımlarını desteklesinler” diyerek taraftara sağduyu çağrısı yaptı.

 

 

 

 

 

 

Siz de yorum yapın, görüşlerinizi belirtin.